STĚHOVÁNÍ PLZEŇ

Stěhování Plzeň

Stěhujete svůj byt, dům nebo kancelář? Nebo jenom potřebujete vyklidit sklep či půdu a zbavit se objemnějšího odpadu? Stěhování Plzeň se o tohle všechno se postaráme za nejnižší možné ceny.

Expresní stěhování Plzeň URGENTNÍ OBJEDNÁVKA BEZ POPLATKŮ! Zajistíme pro vás celou řadu stěhovacích služeb od převozu skříně po stěhování průmyslového provozu. Vždy ale budeme s vašimi věcmi zacházet citlivě, abychom předešli jakémukoli poškození. Garantujeme nejnižší ceny stěhování! Využijte našich bohatých zkušeností v oboru dopravy a stěhovacích služeb.
Stěhování Plzeň

Jak na stěhování

Naše firma Vás dostatečně zásobí profesionálním obalovým materiálem, jako jsou pětivrstvé krabice na stěhování, strečové a bublinkové folie, lepící pásky a další. Technik firmy Vám po prohlídce, která je nezávazná a zdarma, dodá v předstihu dostatek veškerého obalového materiálu a v neposlední řadě provede i kalkulaci ceny stěhovacích služeb a harmonogram stěhovacích prací. Proto jedním z úkolů našeho technika při prohlídce je poskytnout Vám informace a rady k hladkému průběhu stěhování. ŽÁDNÉ PŘÍPLATKY ZA VÍKEND,SVÁTKY, NOČNÍ HODINY A DALŠÍ NESMYSLNÉ PŘÍPLATKY JAKO PATRA ADT.

Proč si vybrat právě naši stěhovací firmu?

 1. Prioritou je pro nás péče o vaše věci.
 2. Máme jen spolehlivé, dochvilné a pečlivé stěhováky.
 3. Účtujeme vám jen skutečně strávený čas stěhování, dle předem známé hodinové sazby.
 4. Nemáme žádné příplatky za stěhování o víkendech, svátcích, ani za vyšší poschodí.
 5. V případě zájmu rádi pomůžeme s rozmontováním nábytku, nebo sbalením věcí před stěhováním.
 6. Zdarma vám zapůjčíme přepravky na vaše věci.
 7. Vaše věci jsou po dobu stěhování pojištěny.

Balicí služby

Zabalíme předměty proti poškození do ochranných folií (stahovací, bublinkové…). Dodáváme ostatní potřebný materiál (bublinková folie, boxy, pytle, přepravky, lepenky, deky, ochranné rohy atd.)
Stěhování Plzeň

Stěhování bez dopravy

Přenášky po budově, balící servis, vykládky a nakládky kamionů Naši pracovníci jsou připraveni Vám poskytnout stěhovací práce i bez nutnosti využití našich vozidel. Informace o cenách za stěhovací práce bez dopravy naleznete v ceníku.

NEZÁVAZNÁ OBHLÍDKA STĚHOVÁNÍ

Stěhujete se nebo vyklízíte svou nemovitost? Chcete znát co nejpřesnější cenu? Přemýšlíte, kde lze na stěhování ušetřit? Náš reprezentant Vás ochotně navštíví, upřesní s Vámi detaily stěhování a navrhne optimální pracovní postup. Zároveň pro Vás vypracuje cenovou nabídku s garantovanou cenou. Tato cena se nebude měnit, pokud se nezmění samotné stěhování. Vyplňte formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat. V rámci Brna je tato návštěva bezplatná. Váš tým STĚHOVACÍ SLUŽBY PLZEŇ

Levné a spolehlivé stěhování

S mnohaletou praxí provádí naše společnost STĚHOVÁNÍ PLZEŇ– Vystehovat.cz komplexní stěhovací služby. Stěhujeme bytykanceláře, sklady, těžká břemena i citlivé laboratorní přístroje. Pravidelně rovněž realizujeme vyklízecí práce a jsme schopni provést kompletní ekologickou likvidaci vyklizeného vybavení.

6 DŮVODŮ PROČ STĚHOVÁNÍ BRNO S NÁMI

 1. Jsme výkonní a rychlí Stěhování efektivně znamená dobrý plán. Pro stěhování Plzeň centrum používáme rudly, transportní vozíky, pásy obalové techniky aj. Při stěhování bytu nechodíme s jednou krabicí!
 2. Jsme zkušení O stěhování v Plzni víme své. Zvládli jsme bezpočet dlouhých stěhování kanceláří a stěhování těžkých břemen v náročných podmínkách. Jen v Plzni  realizujeme měsíčně více než 30 stěhování bytů.
 3. Jsme zapálení Milujeme stěhování Plzeň! Stěhování nás baví a jsme hrdí na svou těžkou práci. Při stěhování bytu jsme navíc ochotní a rozdáváme úsměv (zadarmo).
 4. Jsme výhodní Ceny stěhování máme poctivé, výměnou za ně získáte tu nejvyšší jakost. Krabice na stěhování Plzeň město vyneseme až do bytu, stěhování v sobotu za stejné ceny, demontáže nábytku bez příplatku aj. Chováme se fair play, na konci stěhování neměníme dohodnuté ceny.
 5. Balení a ochrana věcí při stěhování U stěhování kanceláře nebo bytu chráníme věci ohleduplnou manipulací. Před stěhováním zabalíme ochrannými fóliemi, k tomu přičtěte čisté stěhovací vozy a drahé pojištění. Levné stěhování Plzeň je pro nás zároveň závazkem k bezpečnosti a šetrnosti k věcem.
 6. Jsme spolehliví Už se vám stalo, že stěhování v Plzni selhalo? U nás to nehrozí, pokud se zpozdíme před stěhováním o více než půlhodinu, zaplatíme vám finanční kompenzaci. Spolehlivost u stěhování Plzeň? To je základ!.

Stěhovací krabice k zapůjčení

STĚHOVACÍ SLUŽBY PLZEŇ. Vám přináší profesionální službu zapůjčení krabic ke každému stěhování. Máme pro Vás připraveny krabice, přepravky a plastové boxy různých velikostí a typů. Bezpečí Vašich věcí je pro nás prioritou. Používáme kvalitní obalový materiál a Vaše věci šetrně balíme do bublinkové či fixační fólie. Stěhujeme v čistých polstrovaných vozech a pro každý pád jsme pojištění. TIP: rezervujte si termín stěhování 10 dnů předem a zapůjčení krabic od nás máte GRÁTIS!

ZAPŮJČENÍ KRABIC NA STĚHOVÁNÍ

Neztrácejte čas sháněním krabic či pytlů na stěhování. Objednejte si stěhování od nás a krabice Vám přivezeme až domů. V rámci Brna je tato služba zdarma.
 • Kartonové krabice
 • Plastové přepravky
 • Banánové krabice
 • Úložné plastové boxy
 • Profesionální balící služba

STĚHOVÁNÍ A SKLADOVACÍ SLUŽBY

Stěhujete se a potřebujete přechodně uskladnit své věci? S námi je skladování hračkou! Od nás získáte krátkodobé i střednědobé řešení pro uskladnění Vašich věcí. V rámci stěhování Vaše věci vystěhujeme a bezpečně dopravíme do skladu. Až si budete přát, věci opět nastěhujeme do Vašeho domova. Stěhujte a skladujte chytře. Profesionální skladovací služby Plzeň. Ať už řešíte skladování pro zimní pneu nebo pro celý obchod, naše levné skladovací služby Brno jsou pro Vás zárukou spolehlivosti a bezpečí. Naše ceny Zadejte poptávku na skladování a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem

VÝHODY STĚHOVACÍ SLUŽBY PLZEŇ

 • NEZÁVAZNÁ NÁVŠTĚVA TECHNIKA ZDARMA
 • ZDARMA ZAPŮJČENÍ KRABIC NA STĚHOVÁNÍ
 • BALÍCÍ SLUŽBA K OCHRANĚ VĚCÍ U STĚHOVÁNÍ
 • SKLADOVÁNÍ VAŠICH STĚHOVANÝCH VĚCÍ
 • JISTOTA POCTIVÝCH CEN ZA STĚHOVÁNÍ

JAK SPRÁVNĚ VYBÍRAT STĚHOVACÍ SLUŽBY

Není stěhování jako stěhování Náš úspěch efektivního stěhování tkví v plánu. S jasným plánem může stěhování Brno trvat jen 6 hodin, bez kvalitní organizace klidně 12 hodin! Levná stěhovací služba Plzeň s nejnižší hodinovou sazbou pak ve výsledku může znamenat nejvyšší cenu na konci stěhování.